| SkittlesKiddo a întrebat:

Cum sa dezactivez Facebook Timeline? Am incercat si nu am reusit... Puteti sa ma ajutati? happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

TIMELINE-ul de la Facebook sau Cronologia NU se poate sterge sau dezactiva dar….exista o posibilitate de a amana trecerea la Timeline, si anume aceea de a folosi Internet Explorer 7. Da, Timeline-ul nu se vede cu IE 7.In Internet Explorer 7 se vede vechiul profil pe care il ai.
Bafta !

| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa/edita de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/