| Upz0r3 a întrebat:

Cum sa fac bani rapid si usor pe metin2RO?

3 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

1. Ia-ti cal armat (daca nu ai) si du-te si distruge pietre metin multe multe sa iti cada pietre+4 aure, vartejuri, blessuri etc.
2. Pescuieste multi pesti si deschide-i ca sa iti cada scoica (daca ai noroc) pe care o vinzi cu cateva sute de mii de yang.
3. Daca ai peste lv 30 ia-ti tarnacop si sparge minereuri pe care le vinzi. Faci usor asa bani.
4. Cumpara iteme la pret mic si vinde-le la pret mare big grin (bisnita).
5. Joaca Barbut pe bani.
6. Daca ai peste 40 mergi in DT si dupa cateva ore iesi de acolo cu 1kk cel putin (daca nu esti varza).
Sper ca te-am ajutat! big grin

| cr1stian a răspuns:

Pai singura cale sa faci bani usor este cu hack. ori cumperi metin2 bob si farmezi sau iti iei un hack de pescuit. asta e singura cale usoara si rapida

| stroiu a răspuns:

Pai daca esti level mare cand omori un monstru peste lvl 50 foloseste sabii dar daca sunt sub 50 foloseste sulita. funda?