| Tipu_Ilyuta_1998 a întrebat:

Cum sa fiu si eu admin pe un server de cs daca am 30 ore jucate?

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Bună ca să fi admin pe un server de cs trebuie să iei legătura cu administratorul sau deținătorul serverului.
Alte servere impun condiți pentru admin, să plătești bani, să ai nu știu câte ore jucate etc. Altele ți le dau așa, pe ochii frumoși.

Depinde și de server și de persoana care îți dă admin. Dacă e un server popular va trebui să faci cerere pe forum, și va trebui să-i convingi să aibă încredere în tine... eh înțelegi tu,

Răspuns utilizator avertizat
| malefic11 a răspuns:

Fa o cerere pe forum cel mai bine