| Andreeaaaaaa a întrebat:

Cum sa schimb culoarea barii de la start a PC. Fundaaaaaaalove struck.

4 răspunsuri:
| Kruger2 a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> Properties -> Appearance -> Color scheme -> (alegi ce culoare vrei).

| Andrei_2704 a răspuns:

Depinde de Windows, daca ai Vista/7 dai click dreapta(pe Desktop) si dai personalizare(personalize-parca),daca ai XP dai tot click dreapta(tot pe Deskotp) si dai propritati, si dai la Apparence-undeva mai jos o sa apara Color, dai acolo si selectezi una din optiuni.

| Y2k a răspuns:

Depinde ce windows ai la windows 7 da-i click dreapta pe desktop si personalize iar la windows xp da-i click dreapta pe desktop, setting, appareance si ai acolo green& silver. Funda?

| iRawrr a răspuns:

Clic dreapta pe desktop apoi properties apoi appeeareance apoi color scream si alegi o culoare care sa iti placa