| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

Cum sa zbor la cs 1.6 pe server nu cu boți dar pe server sa nu-mi spuneti sv_gravity 0 pentru ca asta merge numai la boți.

1 răspuns:
| alin_9439 a răspuns:

Deci chestia e urmatoarea la boti iti permiti deoarece nu au un hackshilde si ai acess la boti daca ai avea un cod sa zbori pe un server online ai lua ban doar daca asa ar fi sv deci nu poti zbura cu coduri pe sv online pentru ca iei ban la fel si cu alte coduri sper ca team lamurit