| hacker9895 a întrebat:

Cum scap de politie la sfarsitul jocului need for speed most wanted

1 răspuns:
| Anonimulll69 a răspuns:

Hei! Ca sa scapi de politie trebuie sa fugi de ea vreo 6-10 minute pana ce iti va aparea un cerc portocaliu pe harta cu o gaura in mijloc.Du-te dupa el si intra pe aleia care pana acum era blocota (sa deblocat casa scapi acolo )si intra pana ajungi sa sari si va aparea un video cand sare si politisti nu reusesc.Si asa ai scapat. :)

Uite un video daca nu intelegi ceva:http://www.youtube.com/watch?v=rR97JB1UMsM
Sper ca te-am ajutata:)

P.S Nu trebuie sa mergi pe unde o ia el ca sa se deblocheze
P.S.S De fapt trebuie sa fugi de politei peste 5 sau 6 minute