| blackcat99 a întrebat:

Cum scot parola de la calculator? Am incercat sa nu scriu nimic in locul parolei, dar tot mi-o cere, chiar daca nu scriu nimic, e stresant sa dai "OK" de mii de ori si sa astepti. Se scoate? P.S.: Am Windows XP, si da, va dau funda.

2 răspunsuri:
| Dutu3H a răspuns:

Se poate schimba.happy dar depinde ce windows folosest. daca folosesti windows 7 dai pe butonul START si sus in dreapta iti apare o imagine, dai pe ea si se deschide o pagina.dai pe change password..scrii vechea parola si dai ok. dupa nu o sati mai ceara parolawinking funda?

| GeorgianaGeni a răspuns:

In meniul de start (colt jos stanga) iti apare sus in dreapta o iconita ( o poza mai micuta) dai pe poza respectiva dupa care iti apare optiunea de password. urmeaza toate cerintele de acolo (ti se cere sa bagi parola ) o bagi dupa care ok, save changes si s-a rezolvat! sper ca merge la mine functioneaza ok de fiecare data pe orice sistem de operare.