| Cosmin1622 a întrebat:

Cum se foloseste cheatengine la jocul browser KingsRoad? Dau funda celui care imi da informatiile corecte.

3 răspunsuri:
| RaduGavrila a răspuns:

Si eu l-am folosit tot pentru KingsRoad. Ca sa intelegi bine uita-te la asta :
http://www.youtube.com/watch?v=F-gyPCe1PVU

Sper ca te-am ajutat!
O seara placuta sa ai!

| Cosmin1622 explică:

Video ala ii fake, next option?

| Anonim454 a răspuns:

Salut...deci e putin cam greu sa explic prin scris dar voi incerca..in prezent merg doar 2 hackuri, cheat engine 6.3 si unul de xp..in fine cheat engine se activeaza asa ( vezi ca exista mai multe cheat engine 6.3 eu il am de pe pagina kingsroad trainer hack ) bun, intri in kingsroad si astepti sa se incarce pana la play, nu o sa dai play deschizi hackul si dai la procces Adobe flash player, dupa ce la gasit dai continue dai un refresh la joc si cand se incarca aia verde dai stop game, enable hack ( astepti ceva timp sa se incarce ) si dupa aia start game, vei observa sigur ca ataci de la distanta si cu waru, ataca rapid si singur... funda?:d