| Smecheru27 a întrebat:

Cum se foloseste s0beit [hack de samp 0.3c] la samp ce apesi ca sa functioneze? fundaaaaaaaaaaaaaa + vot! 1

6 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Imi dai si mie hack te rog: mastergame489@yahoo.com

| HεεЌεЯε a răspuns:

Kev merita funda big grin.m-a ajutat si pe mine.

| nowandrei a răspuns:

Nu e pe f12 ci pe f11! Daca il ai instalat intra pe server dorit apasa pe f11 si iti va aparea meniu cu absolut toate comenzile de la hack..Bafta!

| Mbogdan a răspuns:

E simplu dai f12 inchizi modu daca mia apezi o data f12 se dechide si comenzile f11 si se deschide o casuta jos si ai modurile trebuie sa-mi dai funda ca am raspuns cel mai bine

| mriusm95 a răspuns:

Apesi F11 sau F12 big grin