| katalinu26 a întrebat:

Cum se introduc codurile la gta iv...din telefon dar cum?

2 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Daca ai default la controala, apasa ``sageata de sus`` ca sa-ti apara telefonul! Ai 4 sageti, nu stiu cum se numesc, sub enter, apasa aia in sus si o sa-ti apara telefonul si suni pe cine vrei tu din agenda! Daca vrei sa bagi cod, ( codurile le gasesti pe google) sunt sub forma de numar de telefon, doar le tastezi in telefon si suni si atunci o sa se activezebig grin Bafta! Funda?

| kiNgBOoS a răspuns:

Pai scoti telefonul si scrii exact cum e codu in telefon...dar trebuie sa al redici de 2 ori in sus si dupa aia tastezi numarul(codu)Funda!