| AB01UK a întrebat:

Cum se numeste acel joc care faci farse vecinului intri la el in casa faci tot felul de farse si cand te prinde te bate as dori sa imi dati partea a 2 in vacanta si de unde pot sa il iau sigur multumesc fundita si votlove struck

6 răspunsuri:
| comisaru_7573 a răspuns:

Neighbours from hell =D funda happy

| comisaru_7573 a răspuns:

Http://www.kiss-zone.net/neighbours-from-hell-2-on-vacation/
http://www.kiss-zone.net/neighbours-from-hell-1/
Pt a le descarca trebuie sa dai repede download fisier(in centru e un "buton" mic albastru)

| comisaru_7573 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=3BWASF59 sau le ai aici pe primul si pe al doilea

| ancutzaloveeuanculove12345 a răspuns:

Neighbours from Hell.

| Eva_Enache_1981 a răspuns:

Cum se numeste jocul acela unde se afla o familie si trebuie sa ii faci o groaza de farse?