| NfrFlorentin a întrebat:

Cum trebuie sa astept la dark orbit sa fiu premium?

4 răspunsuri:
| 99adada a răspuns:

Uite trimite BIG 10152011prin SMS, nu uita de spatiul dintre big si numere, si trimite de vreo 3-4 ori siti vin Uridium gratis si premium l-am testat personal, iar acum am dising drone zeus lasere lf3 etc

| 99adada a răspuns:

Trimite prin sms BIG 10152011 repede si primesti 30. 000 uridium la fiecare sms daca dai 2 smsu-ri dupa aceeia te intreaba contul. Am aflat de cod tot de pe TPU si imd l-am si incercat si mia mers.Eu te sfatuiesc sa-l folosesti.

| 99adada a răspuns:

Trimiti prin SMS la numarul 7465 cu subiectul BIG 10152011, M-ai devreme eu tiam trimis mesaj si am uitat sa spun numarul la care trimiti.

| 99adada a răspuns:

Uite trimite de mai multe ori SMS la numarul7465 cu textul BIG 10152011.
Vreau sa te ajut deoarece si pe mine m-au ajutat altii iar acum am goliath, drone iris, uridium mult, premium, gratis. Spune-mi ce parere ai, eu oricum te sfatuiesc sa-l folosesti deoarece astea se schimba la 2-3luni.Succes