| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum vi se par jocurile lansate acuma?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Bune,,,

| OnuOnulică a răspuns:

Bune si scumpe...nu toti isi permit.

| Jipa95 a răspuns:

Un mare pas inainte pentru detaliile jocurilor ( nex gen )

| DeyCj a răspuns:

Ca orice joc ce exista pe piața actuală. Pierdere de timp ce rează dependență psihică și deosebit de nocive pentru comportamentul copiilor.Dar cum totu se rezumă la ban, normla ca la nimeni nu-i pasă de asta.Succes

| ubox7007 a răspuns:

Un progres mic, daca ne uitam la ce diferente sunt intre gta sa(2004) si gta 4(2008) si numarul de ani dintre gta 4 si jocurile de acuma... este diferenta dar nu atat de mare, mai este mult de lucrat (totusi nu putem ignora detalile la care s-au lucrat ani astia, dar aceste detalii dau un ton nu de lag dar de realitate data un pic de tot cu incetinitorul daca te uiti atent, adica ca unu care stie unde sa se uite...) Oricum este un progres totusi, dar se incearca cel mai mult sa se aduca ceva nou din punct de vedere al gameplay ului nu din pct de vedere al grafici.

| iubesc a răspuns:

Acuma sincer crezi ca ma intereseaza?