| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum vi se pare Mentin2 ca grafica?

5 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Metin2, ca grafica e... cam slabut.
Chiar daca a aparut in 2005.Half Life 2 a aparut in 2004 si se apropie de grafica lui Skyrim.
Imi place combatul in Metin2 si mai ales ideea ca poti evolua vrajile.
Jocul e simplu, il intelege toata lumea.
Nu pot sa zic ca sunt un fan, dar daca Ymir ar vinde jocul la... Ubisoft sa zicem (cei care au facut Tera), sunt sigur ca ei ar face ceva foarte bun cu el. Doar vorbim de cei care au adus Far Cry si Assassin`s Creed.

| nda a răspuns:

Slab... dar e jocu vechi, nu poti cere prea mult la un joc de prin anii 2004-2005.

| Kinus12 a răspuns:

Slabă....grafica e unul dintre motivele care arată ce prost e jocul

| Andr3y25 a răspuns:

Metin2 nu are grafica laughing Si nici combat system.....Este un joc patetic si jalnic.

| AndrEey007 a răspuns:

Asa si asa dar nu mai juca mt pentru ca e o pierdere de timp