| CosminIonuț98 a întrebat:

Cunoasteti vreun program care poate mari viteza netului sau setari anume?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Ca sa maresti viteza la net sa faci urmatoarele setari Correcte.

Run-regedit-Machine-System-currentControlset-services-Tcpip-Parametrs=Dword
=nume (GlobalMaxTcpWindowsSize) -Nr. (7fff )
OK
A doua modificare!
Run- gpedit.msc -Computer Configuration-Administrative Templates-Network-QqS Packet Scheduler
Limit reservable bandwidth=Enable
Valoarea 0. OK
Dupa ce am facut setarile luam programul
Tcp optimizer si setat viteza si modificam si setarile dam la Custom si face setarile la fel ca la Optimal!
Aceste setari le gasesti jos cum vezi la Optimal asa faci si la Custom OK Iti setezi viteza cat de mare vrei?
Dupa ce dai ok, apply change se da un restart dupa restart viteza pe banda de doua ori mai mare decat ai avut.

| VladMC a răspuns:

Eu iti dau un program foarte bun(viteza ajunge si pina la 1 mb. pe secunda)
Descarca programa ^Cheat engine 6.0^
Daca ai descarcat programa si nu te pricepi cum sa lucrezi cu ea, atunci iata skype-ul meu:„matvei. Vlad„ sau id-ul meu de mess „matvei. 1999@bk.ru„
FUNDA?