| Dragomir_Ovidiu_1980 a întrebat:

Daca achizitionez un Xbox360, in cutie gasesc doar consola cu cabluri si kinect sau trebuie sa iau kinect-ul separat?

Răspuns Câştigător
| Stefifanste a răspuns:

Daca pe cutie scrie ca este cu kinect si arata si kinect-ul ii in cutie dar platesti vreo 1400 lei. Exista varianta ca daca Kinectul nu e acolo pe poza si cost vreo 800 lei trebuie sa ieikinectul separat.

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

De obicei gasesti si kinect-ul in cutie.Intreba si tu vanzatorul acesta iti v-a deschide cutia si o sa vezi ce se poate afla in interior.