| Trefla91 a întrebat:

Daca am 1 luna Xbox Live Gold Membership. ce inseamna ca o sa pot lua jocuri gratis in limita spatiului disponibil de pe consola si dupa aceasta luna mai raman salvate sau or sa expire gen

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da si nu. In principiu inseamna ca poti juca multiplayer online o luna si poti descarca 2 jocuri cate sunt oferite gratis dar sunt alese de cei de la xbox. Le vei putea pastra pentru todeauna.De asemenea xbox live nu suporta Romania ca tara. Cand iti faci contul alege ca regiune UK. Succes.