| adrianu93 a întrebat:

Daca am monitor hd, se poate sa-mi ingreuneze sistemul faptul ca am conectat monitorul la unitate printr-un cablu VGA? Daca conectez un cablu HDMI o sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Da poti folosi un adaptor nu este niciun fel de problema

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Diferenta dintre VGA si HDMI este doar de claritate nu afecteaza in niciun fel performanta cat despre ea iti afecteaza performanta numai rezolutiile inalte la jocuri, depinzand de placa video dar si de procesor

| adrianu93 explică (pentru AlinKun):

Ok.Si daca as vrea sa imi pun un cablu HDMI cum fac? Deoarece la LCD nu am decat intrare VGA.Merge cu un adaptor? Mentionez ca LCD-ul ii full HD!

| adrianu93 explică (pentru AlinKun):

Ok.Ms mult!