| Socaciu_Eduard_1978 a întrebat:

Dacă cineva trage în tine cu o armă, ai voie să fugi în zig-zag?
Da.
Doar dacă fac roleplay.
Nu, este considerat chicken-running.
Ai voie să faci o acţiune ilegală într-o zonă publică între orele 06:00 şi 22:00?
Doar în spitale.
Da.
Nu.
Ai voie să răpeşti un rang înalt din poliţie?
Doar cu permisiunea Head of Factions
Doar cu permisiunea respectivului.
Nu.
Aveţi voie să faceţi car surf?
Doar pe biciclete şi în maşinile care permit asta (Yosemite, Picador, Bobcat etc)
Da, în toate situaţiile.
Nu, niciodată.
Ai voie să omori un jucător după ce l-ai jefuit dacă acesta ameninţă că sună la poliţie?
Acesta nu are voie să sune la poliţie.
Nu.
Da.
Ai voie să abuzezi sexual de cineva (prostituţie, viol etc)?
Da.
Doar cu acordul OOC al ambelor părţi.
Nu.
Aveţi voie să deranjaţi o competiţie sau un eveniment?
Da, cu permisiunea unui Administrator de Joc.
Nu.
Depinde cine organizează competiţia sau evenimentul respectiv.
Poţi înşela un jucător de maşini/afaceri/case?
Nu.
Da.
Doar cu permisiune.
Metagamingul semnifică...
Folosirea informațiilor OOC în acțiuni IC.
Folosirea informațiilor IC în acțiuni OOC.
Piratarea jocului GTA San Andreas.
Ce poți face dacă ai ban pe un cont pentru 7 zile?
Intru pe alt cont sau pe contul existent abia când ban-ul expiră.
Intru pe alt cont deoarece nu există o restricție și nu se consideră Ban Evading.
Intru pe alt cont, dau /re să întreb adminii dacă am permisiunea de a juca pe alt cont.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu citesti regulamentul si o sa incalci ceva pentru ca nu ai stiut esti banned. Mai bine il citesti ca nu ia mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e intrebarea?