| Feyenooord666666 a întrebat:

Daca doresc sa imi fac upgrade la netul
ABONAMENT FIBERLINK 1000 - UPGRADE

de la digi imi trebuie ceva echipament suplimentar?

Nu imi rasund boii la intrebare.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Atunci nu. Trebuie doar sa mergi la ei sa faci cererelaughing Nici macar nu schimba cablul, ci doar ii da drumul la viteza maxima.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si da si nulaughing Daca vrei sa profiti de Wi-Fi iti trebuie un router gigabit, dar daca te intereseaza doar cablu e in regula cel oferit de ei cand iti baga netul (Alea albe).

| Feyenooord666666 explică (pentru Wr3nch):

Tot e deja instalat, am router-ul meu Asus.
momentam am fiberlink 100

| Wr3nch a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Atunci nu. Trebuie doar sa mergi la ei sa faci cererelaughing Nici macar nu schimba cablul, ci doar ii da drumul la viteza maxima.