| ioanatomi a întrebat:

Am o întrebare. daca am abonament la digi și vorbesc in Anglia pe wtp fac cont suplimentar?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca wtp inseamna whatsapp, atunci nu.Acea aplicatie, chiar daca efectuezi apeluri vocale sau video, functioneaza cu internet.Intreaba-i pe acestia ce ai inclus in abonament si daca poti sa suni normal si in Anglia.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca in oferta ai internet nelimitat, poti vorbi pe net non stop
NELIMITAT convorbiri in ORICE retea nationala, fixa sau mobila
NELIMITAT convorbiri internationale in principalele retele fixe din UE, SUA, Canada si China si 3000 de minute convorbiri internationale in principalele retele mobile din SUA, Canada, China si UE*
NELIMITAT internet mobil
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| SilviuStelian a răspuns:

Abonamentul la DIGI inseamna ca ei iti ofera internet, dar contra cost. Ei nu sunt Vodafone ca sa-ti ofere MB/GB internet. La Vodafone ai oferte de la ei, dar platesti o suma X de euro. Folosesti internetul de la DIGI ca si cum ai avea o cartela de Vodafone cu 5 euro sa spunem si nu activezi nici o oferta. ii folosesti pe internet si se consuma imediat!

| Bula a răspuns (pentru SilviuStelian):

Tu confuzi Digi cu Telecom laughing
Digi are pana la 40Gb net la 4G in abonament, dar este nelimitat si dupa depasire, fara cost suplimentar.