| tucucatalin a întrebat:

Daca imi cumpar din Germania un CD cu FSangryFlight Simulator X)
il pot instala pe un singur calculator sau pe mai multe?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De oriunde ai cumpara jocul il poti instala pe mai multe calculatoare dar nu vor rula fara cd-dvd - ul jocului.

1 răspuns:
| VATSIM a răspuns:

Da, il poti instala pe mai multe fara probleme insa nu le poti rula in acelasi timp pe toate pentru ca ai nevoie de cd sa il pornesti. Sau ai putea sa iti creezi o imagine virtuala cu power iso, si il vei putea rula de pe mai multe calculatoare in acelasi timp fara sa mai introduci DVD-ul.

Daca vrei realism, incearca reteaua de zbor virtuala VATSIM. Pilotii zboara acolo si sunt dirijati de catre controlori de trafic aerian.