| CoOoLLa a întrebat:

Daca imi downloadez un joc de pe google cum ar fi angry birds pe Samsung galaxy ch@t oare iau virusi?
il downloadez in pc..si cu USB il pun pe tel.
eu unul cred ca iau virusi.
ce ziceti?
dau funda pentru multe explicatii si site-uri de unde pot lua jocuri pentru tel fara virusi!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kaennox a răspuns:

Daca il iei de pe Google Play pentru un smartphone cu android nu va ava niciun virus, daca nu i-ati antivirus pe telefon big grin

1 răspuns:
| CoOoLLa explică:

Vlad cum imi downloadez de pe Google play? ca eu cand dau instal..imi zice:Nu ati accesat aplicatia Google play ...si inca ceva. oare dc?