| SEBASTIANDER a întrebat:

Daca intru pe un sv cu cod. iau destroy dar..adminul isi da seama ca am cod sau ii apare automat ca eu am cod? cum isi da el seama ca eu am cod ii apare sau isi da seama? funda funda

Răspuns Câştigător
| alynutcs a răspuns:

Frate pai conteaza ce cod folosesti daca folosesti wall adminu vede ca tu stii pe unde sunt playeri si isi da seama ca ai wall daca ai aim tragi foarte bine happy si devii foarte suspicios big grin asa ca se pune spectator si vede din cate gloante il ei sau poti sa iei mai multi de odata cu aim-ul. si asa isi sa seama big grin
funda te rog

daca joci cs hai pe crimes.zapro.org

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Are programe care detecteaza imediat hackurile dupa ip-uri

| RLzZ a răspuns (pentru NAdrian):

Nu exsta asa ceva

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Pai daca adminul intra la ''banuieli'' de obicei se da pe spectator si se uita pe tine... daca ai cod iti face poze si ii zice sa i le trimiti la adresa lui de messenger sau iti da ban/destroy din prima.pe scurt nu ii apare automat ca tu ai cod. funda?