| waXonwaXoff a întrebat:

Daca joc conquiztador la junior i-au puncte?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Nu se acumulează puncte la Conquizataor Junior cum de altfel, nici la separeu.Am văzut că mai jos ai scris că de ce este nevoie din abundenţă pentru licitaţii:galbeni sau puncte. Vreau să-ţi spun că pentru licitaţii ai nevoie de galbeni, cum de altfel, în viaţa reală, pentru a licita, ai nevoie de bani, nu de ani. Cel puţin eu aşa ştiu.Succes!

21 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu primesti puncte PAJ la junior sau separeu, iti cresti decat jocurile, o zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ei puncte dar doar la galbeni. la paj nu ei deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles la oricare iei puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e greu la junior si e copii de 12, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, de ani la junior conquiztador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa joc conquiztador normal cum fac? si vreau sa caut jocul conquiztador cum caut pe google?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| waXonwaXoff explică:

Si ca sa particip la licitatii de ce e nevoie din abundenta?
puncte sau galbeni?

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da eu numai acolo am jucat

| Ionutzsa a răspuns:

Nu :d

| Ionutzsa a răspuns:

Ca sa licitezi ai nevoie de galbeni.
Astia intr-adevar ii castigi si la junior, insa punctele propriu-zise [afisate acolo la PAJ] la Blitzkrieg si la Razboiul de cucerire, asa cum zice si "emmaem".

| MoreTime a răspuns:

La junior nici nu iei puncte dar nici nu poti pierde.tongue

| selfish lover. a răspuns:

Nu, la Junior castigi doar galbeni, nu si puncte. Puncte poti castiga doar la Blitzkrieg si la Razboiul de cucerire.

Bafta

| selfish lover. a răspuns:

Ca sa participi la licitatii ai nevoie de multi galbeni. Nu conteaza numarul de puncte la licitatie.

| Punct a răspuns:

Nu

| alexutza_9130 a răspuns:

Nubig grin

| Alexe99 a răspuns:

Nu stiu... Joaca ma Metin_ED ca e super si cresti usor... daca omori 3 caini tise umple o bila
dar problema e ca nu faci yang multi
daca vrei sa joci pe ca pe mine ma cheama Alexe99 e un sura... sal da-mi si mie stelutza plizz ma bucur ca tam ajutat

| Alexe99 a răspuns:

Nop