| Anonimul8091231 a întrebat:

Daca mi-as cumpara un server de Fivem, s-ar putea ca persoana care il face sa faca tot ce e nevoie si sa il puna pe un stick si sa mi-l trimita prin curier?

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Bună seara.
Sa cumperi un stick de la o persoana ce pretinde ca vinde un lucru " stick bootabil ", "server de fivem " nu este deloc safe. Cel mai bine cumperi un VPS, plătești 5 euro dar măcar îl face direct acolo. Pe stick poate sa ți pună viruși, executabile, deci mai bine nu