| MRC14 a întrebat:

Daca nu am jocul original football manager 2011 nu pot sa imi instalez un pack pentru transferuri numa daca am jocul original merge? Daca ma puteti ajuta add blueeyes_rares

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă e doar un pack pentru transferuri, atunci nu ar trebui să fie probleme. Însă dacă e un update oficial, atunci va trebui să găsești un crack pentru versiunea updatată. Poți încerca să instalezi packul și dacă nu îți va funcționa, pur și simplu reinstalezi jocul.