| hUnTERRRRRR a întrebat:

Daca pe servere piratate de cs go imi merge bine(adica fara lag, 75 fps) pe jocul original o sa am lag? de ex pe competitive?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti gandi in doua moduri:
Versiunea cea noua are (dupa cum a zis Gonrax) mai multe chestii bagate si imbunatatite si ar putea sa mearga mai prost si versiunea cea noua e mai bine optimizata si ar merge mai bine happy.
Oricum, eu zic ca tot cam atatea FPS-uri vei avea in joc happy.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Am auzit că e posibil să ai lag (nu știu dacă lag mare sau mic), dar versiunea piratată e o versiune veche, și fără texturile noi și etc.
Deci, nu se știe sigur.

| AlexDFY a răspuns:

O sa ai mai putine fps uri, si o sa ai ping putin mai mare, oricum daca il iei de pe steam poti sa dai refund si primesti banii inapoi, daca ai sub 2 ore in joc sau ai jocul cumparat de mai putin de 14 zile.

| hUnTERRRRRR explică:

Tot atatea am, chiar si mai multe fps.