| iulian92 a întrebat:

Daca stai pe calculator (PC) dupa cat timp o sa trebuie sa porti ochelari?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu stau cam 10 la pc in fiecare zii ...de vreo 5 ani incoace
si nu am probleme!
aici tine de monitor... daca ai monitor bun cu protectie ...atunci nu o sa ai niciodata probleme.dar daca e sa ai un monitor vechi fara protectie, atunci in maxim un an incepi sa vezi in ceata

| ZeroBLADE a răspuns:

Citeste pe site-ul asta :
http://www.eva.ro/......-4382.html
Vei afla totul despre cum sa stai pe PC si chestia cu ochelarii

Bafta!

| Crysty1996 a răspuns:

Pai eu am comp de la 6 ani si cam de atunci stau cam toata ziua la el iar acum am 14 ani si n-am probleme dar depinde la alti o sai ii doara la altii nu

| rogeo18 a răspuns:

Depinde de ce persoana esti, depinde de monitorul tau, daca stai o zi intreaga atunci poate chiar in un an s-ar putea sa vezi ceata