| AndreeaZah a întrebat:

Daca stiti jocul ArcheAge as vrea sa va pun o intrebare

Am laptop ASUS si imi merge greu jocul imi puteti da sfaturi ce ar trebui sa fac ca sa mearga mai bine orice chiar si sa mi-l abgradez

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU poti face nimic altceva decat sa setezi jocul la setari minime!

| 0x11111051 a răspuns:

Important pentru el este mai mult CPU decit GPU. Am simtit-o asta. Am jucat o săptămînă intreaga cu un singur core, si n-ai idee ce de greu mergea. Texturele nu se incarcau, animatia nu mergea... Deci CPU sa fie puternic, si memorie sa aiba cit mai multa (texturele ocupa mult)