| Rares_3734 a întrebat:

Daitimi siteul de la cel mai tare metin2 din lume//./Funda+Vot va promit

4 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Sall Rares! Iti voi spune ce metin2 e cel mai tare dintre toate:Metin2 Terra Mistica iti poti face cal apoi tgru iar apoi dinozaur nu mai tin bine minte ca nu m-am mai jucat de demult caci eu m-am lasat de metin2...este super poti sa-tiplusezi pietrele pana la +9! Superb joc! A era sa uit siteul:
http://www.terramistica.es/index.php?p=inscription Funda? Plss

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

AA Am mai gasit un mt mult mai belea cu rate1000% f beleaa! Metin2Orietnal...scrii pe google www.orientalmetin2.ro si dupa ce te inregistrezi dai download si da ii n jos de tot si iti vor aparea 3 imagini iar tu trebuie sa dai pe a 2. Dai Regular Download si astepti sa ti se descarace
Bft!

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Sunt multe metinuri da ce mai esti metinar...
in fine scrie si tu pe net top 100 metinuri si te uiti...

| prodanflorin a răspuns:

Http://gramesti.mt2.ro/ Va Asteptam >:D