| Iontsilviu a întrebat:

Data mi-a fost resetat jocul de ff se mai poate recupera?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

FF adica... ce? FreeFire?

Daca te-ai locat intr-un cont (cum ar fi cu cel de Facebook) sau unul creat la ei pe server sau chiar de Magazin Play parca, atunci sigur te poti loga cu el oricand, nu conteaza ca se sterge/reseteaza un joc.
Daca nu, si ai jucat doar ca si guest, atunci... s-a dus.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Foarte greu.

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Din păcate foarte, foarte complicat, doar dacă ești logat printr-o aplicație, așa poți recupera tot, însă dacă nu, și ești doar "singur", adică fără ajutorul altor aplicații de conectare, nu mai poți.
Am pățit acum ceva timp cu un alt joc, și nu eram conectată cu nimic altceva, și am zis să mai aștept, poate să mai fac ceva, însă nu s-a rezolvat nimic.