| ALEX1998BZ a întrebat:

Dati-mi link cu un cs bun online dar sa fie si romani pe el va rog mult sunt incepator nu am jucat niciodata dau funda

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Daca ai Counter-Strike e simplu de jucat online (cu romani).Tot ce ai de facut este sa adaugi un server romanesc la Favorite si gata.
(dai la "Find Servers-Favorites-Add Server" scrii ip si dai "Ok") dupa te poti conecta la joc.Servere romanesti sunt o multime si de toate genurile.

Uite link pe cs 1.6 : http://resursecs.com/download-cs-16.html

(dai pe "Download" butonul negru cu Downlaod scris portocaliu si iti va porni downloadaul)

Bafta!