| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| razor2000 a răspuns:

Hammer e urat... nu are arme mai mici de 99! si iti recomand light tongue

| KoropYulyan a răspuns (pentru razor2000):

Mai light e pe locul 1 in BUGURI nu recomand la nimeni!

| Cosmyyy96 a răspuns:

Www.epicalmt2.ro super tare PVP

| TeodoraLikeMe a răspuns (pentru Cosmyyy96):

Nu mai e PVP ala e vechi si naspatonguewinking

| KosminRaul a răspuns:

Mane Cel Mai tare Metin2 e TDL gaming sunt 3 servere fun Lumea Maimutelor Si PvP sunt super tari toate 3 da eu joc pe Fun te astept sunt albastru cu Numele Kh0sMyN Go Go Go toti

Site : www.tdlgaming.com
Forum: www.tdlgaming.com/forum/
Server PVP ( Lumea maimutelor)

Ratele Noastre:
Experienta: 1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: intre 60 - 100% (doar itemele epice au sansa de 50%)

Server FUn ( Alcolici )

Ratele Noastre:
Experienta: 1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%

Toate armele/armurile le gasiti in shop

Server PVM ( Somnambuli )

Se lucreaza in maxim 2 zile se da drumu

Timp Online:
Asa cum am precizat si mai sus serverul este Online 24/24, deoarece este un server hostat.
Recordul detinut este de 24 zile deschis (fara nici o intrerupere, restart sau mentenanta!)

Buguri Rezolvate:
Serverul TDLgaming ruleaza pe fisiere (personale) 2011 iar bug-urile sunt toate rezolvate.
In cazul aparitiilor erorilor sau bug-urilor exista echipa special dedicata pentru inlaturarea acestora si pedepsirea celor care au abuzat de ele atunci cand este cazul.

Regat recomandat:
Toate regatele. (Exista pergamentul cu ajutorul caruia va puteti muta in regatul dorit)

Client & Luncher:
Detinem un client UNIC si Personalizat 100% de catre echipa noastra.
Totodata este si cel mai sigur client in momentul de fata. (este dedicat, nu cu MC.txt)
Existenta Autopacherului face ca jucatorii nostri sa fie tot timpul actualizati cu tot ce este nou.

ce am scris mai sus adica descrierea le-am loat de pe metin2.3xforum.com

| mTzZz a răspuns:

Mt2Hamer lvl 255 direct la bagazine gasesti tot ce vrei Mt2Apoolo te duci la o femeie sa te faca lvl mmax gasesti de toate Funda

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns:

Deci Frate Incearca Metin2 Tdl Lumea Maimutelor E Foarte Tare E mai Mult Pvp Gm Prietenosi Daca Vr Sfaturi Ma Cheama T4Z Funda?

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic frate... nu exista metinul perfect smug.Ti-as Recomanda Sa Joci Metin2 United l-am jucat si e tare...

| horizon11 a răspuns:

Joaca steel e tare sv daca vrei mai multe informati id meu de mess este asta puiber_daniel2004@yahoo.com

| raduandrei2001 a răspuns:

Mt2 hammer e cel mai prost pvp ever

| Bogdan200 a răspuns:

Www.moonmt2.net intri votezi si primesti 2000 monede pe zi si iti iei itm de pe site.

| Bogdan200 a răspuns:

Un metin bun www.moonmt2.net votezi zi de zi si primesti cate 2000 monede pe zi.

| FlorinFive a răspuns:

Pai...Eu ti-as recoamnda un server non-hamachi PVP in care max lvl este 127 la tifany te da lvl 90 si gm te face 127 iteme 2011 la shop no lag.http://www.b1ack-mt2.tk/
Funda?

| FlorinFive a răspuns:

Http://www.b1ack-mt2.tk/ Un server pvp fara hamachi daca nu iti merge in totdeauna va fi cineva care te va ajuta iteme 2011 si vor fii implementate si itemele noi 2012

| FlorinFive a răspuns:

Http://www.b1ack-mt2.tk/ Server de metin2 super tare non-stop iteme 2011.Iti da lvl 90 si GM iti da ce level doresti.

| pavelalingabriel a răspuns:

Cel mai bun e hammer are totu +9 si gratis incepi lv 254 si te cresti undeva 255
site de cont :
www.hammerm2.com/registrer.php
site de descarcare :
www.hammerm2.com/download.html

| FuriousJr a răspuns:

Uite aici unu de lv 99 iti da la inceput 98 si iei lv 99 ddin map1! site : http://metin2rapsodia.ro/Acasa
sper ca ti-am fost de folos! funda? :D

| Stefan_Dutu_1996 a răspuns:

Incearca Metin2Apollo sau Metin2 GTH daca nu ti se pare misto astea doua incearca RoyalMondialMt2 asta e chiar cool. Fundita asta daca ti se pare bune! happy

| Crystyan1998 a răspuns:

Server Status: Server online!
MC / IP:5.126.95.127

Rate:1000%
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 1000%
Timp Online: pe saptamana de la 8-24 iar in weekenduri 24/24

Buguri Rezolvate: Nu am gasit!
Regat recomandat: Blue

Forum:http://kog.ro/forum/viewforum.php?f=1047
Site:http://5.126.95.127

Client & Luncher:recomand abesgaara v3.7 sau proxy

Retele Hamachi:Metin2KOG.1...10
Parola retele Hamachi: 123 sau fara :X

Video: nu inca
Poze: nu inca

Descriere:Server PVP, arme 2011 armuri 2011 cu gm de treaba
Va AsTePtAm!:X:X
Se da lv 127
Spuneti ca va adus LoLiPoP:)))

| Pici'ü_Claudiu_1997 a răspuns:

Un server bun pvp unde poti sa joci calumea. fara fel si fel de modati este PVP-Metin2 site este www.pvp-metin2.no-ip.info/ Funda?:D

| Radu2310 a răspuns:

Stiu eu un metin2 PVP super tare cresti foarte usor si banii se fac repede incearca-l daca esti dispus www.metin2wars.ro Enjoy!

| TeodoraLikeMe a răspuns:

Epical nu e misto e de mult si nu mai e PVPwinking

| xRevengerx a răspuns:

Incearca Light mt2 iti da lvl 90 si poti face 127 in v2 asta e maximu de lv
FUNDA?happy

| SpeeDoNe a răspuns:

Metin2 Steel. Altul mai pvp nu stiu laughing

| FoCaMo a răspuns:

Metin 2 ppt
http://ppt-mt2.com/

| Riefenstah a răspuns:

Metin2 Hammer este PvP iti da lvl 255winking

| Riefenstah a răspuns:

Metin2 Tenerife, este pvp, primeşti level la început, multă baftă -

| gabygaby980 a răspuns:

Http://metin2gy.forumz.ro/ intra e cel mai tare metin pvp

| AnonimWho a răspuns (pentru gabygaby980):

Ce drak de servar e asta trebuie' sa lucri la NASA sa descifrezi forumul?laughing

| emanuel222333444 a răspuns:

Asta o sa-ti placa metin2 european ii super fain de da lvl 44 cu itemefain la magazin de genul king, posedat, otel totu la 1 yang...restu mai vezi tu

| Jucarie_Puscarie_1922 a răspuns:

Http://stress-mt2.weebly.com/ asta e cel mai bun pvp no hamachi king orice