| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| Skumpul_Alyn_1998 a răspuns:

Metin2Ecsper PVP-Clasic www.ecsper.mt2.ro iti da pentru inceput lvl 99 e tare

| xprs11 a răspuns:

||| Deseara la ora 21:00 event OX |||
MMO-RPG Metin2 PVM Mediu.
www.metin2olds.com

Nivel maxim 99
Canale deschise 1CH
Toate ratele 200%
Rata fierarului: Variaza
Bonusurile pica usor.
Serverul ruleaza 24 de ore pe zi.
Evoluti pana la beta care se pot face +10
Mont-uri clasice la fel si pet-urile + bonusuri.
Toate costumele implementate + Shop cu costume.
Costum V.I.P, STAFF, shiastru negru, alb etc.
Cartile se dropeaza la metine.
Drop cufere clar de luna permanent.
Mai multe vedeti si voi cand intrati pe server.

| Constantin_Iulian_1995 a răspuns:

Metin2xpub e cel mai atre de la lv 127 si cersti meserie in v2 armuri legendare arme epicele si legendare e un joc doar de distrcitewinking plzz funda

| RoB3rT_2290 a răspuns:

Metin2 PvP te da lvl 127 GM prietenosi daca donezi 5 euro primesti GM SGM SGA SAU GA

| raulgabriel01 a răspuns:

Mt2 new world, mt2 light

| raulgabriel01 a răspuns:

Daca mai vrei metine contacteaza-ma la id de mess: gabriel_r2001

| soryn23 a răspuns:

Buna, Echipa M2DarkLegion te invita pe noul server de Metin2 pentru a avea parte de noi aventuri, CliK pe link'ul urmator! http://metin2dl.vsmt2.eu/index.php?s=home.

| rarybv97 a răspuns:

Hmm..eu zic ca TDL meritawinking acum caut si eu cv mai fain asa dar sunt lenesh rau sh n-am chef sa cresclaughing) sau daca vrei cv mai frumos e UNITED..sh acolo e fain happy faci cam greu dar merita

| Dani_Daniel_1999 a răspuns:

Hammer metin 2 cel mai bun sv de pvp incearcahappy Funditawinking

| Chendea_Cary_1997 a răspuns:

Pai..Incearca si tu TDL.Eu nu am incercat.Am vz un video si e chiar super.In Hammer o sa ai lag.Am jucat.Sh Light am jucat si e plin de infectati...Asa ca incearca sa le eviti. Sper ca am ajutat. happy

| zotank1999 a răspuns (pentru Chendea_Cary_1997):

Metinu asta e varza mi-am facut cont nici n-am intrat contul tau este banat motive :0

| BoboPufu24 a răspuns:

Fratilor intr-adevar Hammer este un Metin PVP foarte frumos, dar are si multe defecte.O sa va spun in mare principalele defecte tongueoi ar fi asa servarul nu este 24/24, are si lag, jucatori care te injura fara motiv.Dar puteti juca Hammer dupa RABDARE.Eu unu nu am atata rabdare.A si inca cv servarul da EROARE chiar si ziua.

| MihaiZn a răspuns:

Wa scrie pe youtube : metin2 united masacru... uitete acolo si cred ca o sa te razgandesti in privinta metinului care vrei sa il josi
si nu uita daca iti place : Like, Subscribe, share, Favorite

| Scoar2 a răspuns:

Salut Eu iti dau un metin misto... mt2 zaken...
si daca nu-ti convine dai add la asta alexutzu_10@yahoo.com

| razvanboss99 a răspuns:

Nu stiu

| Pitzipoancelor_Interzis_1992 a răspuns:

Www.Metin2NewEra.ro este serverul meu, server dedicat deschis astazi :)

| lovesmile1994 a răspuns:

Metin2 light
www.metin2light.com

| lovesmile1994 a răspuns:

Www.lightmetin2.com te da lvl 99 iar max lvl 127;)

| Raul_Silviu_1997 a răspuns:

Mt2 Wars e cel mai Tare metin

1000% yang 1000% Drop e cel mai tare server :X:X:X:X

| JhonJHonJHONJHON a răspuns:

DA hammer:d

| BoboPufu24 a răspuns (pentru JhonJHonJHONJHON):

Hammer intr-adevar este Frumos dar nu e on 24/24 noapta si uneori in timpul zilei da EROARE

| JhonJHonJHONJHON a răspuns:

Light mt e parerea mea e super sv

| KoropYulyan a răspuns (pentru JhonJHonJHONJHON):

E pe locul 1 in lume cu cele mai multe buguri!

| AndaLee a răspuns:

Metin2 DevilDark uite si un site : http://devildark.love2play.ro

| AndreyFLRR a răspuns:

Metin2 wp iti da lvl 99 pdin prima iti da bani otel batalie la magazin freza costumuri metinu e pvp max lvl 105

| Prostyle_6199 a răspuns:

Raspunsul meu. e HammerMt2 e foarte tarewinking

| Samurah65 a răspuns (pentru Prostyle_6199):

Ii naspa rau hammer

| MariusBlack a răspuns (pentru Prostyle_6199):

E praf Hammer

| skyllet2000 a răspuns:

Ba,cel mai super metin este metin2 tdl pe sv alcoolici sau lumea maimutelor, inca un metin fain este metin2 gth dar nu e numai pvp din pacate crying(( dar are evolutii la armuri de 48, 54 si dga, evolutii la arme si la celelalte iteme, incearcale pe amandoua, baftalaughing

| Dani123456Da a răspuns:

Metin2 Kratoss Este cel MAI TARE SERVER PVP, SI ESTE ON, ESTE SERVER MAI NOU!
MC / IP: kratosserver.zapto.org
Site: http://kratosserver.zapto.org/

Serverul merge 100% Si este on intre 9 si 12-1 noaptea!

| Dani123456Da a răspuns:

Metin2 Kratoss Este cel MAI TARE SERVER PVP, SI ESTE ON, ESTE SERVER MAI NOU!
MC / IP: kratosserver.zapto.org
Site: http://kratosserver.zapto.org/

Serverul merge 100% Si este on intre 9 si 12-1 noaptea!
Multumim!