| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| stanionut1998 a răspuns:

EU sriam unu pvp 4yours cu lvl maxim 250 da trebuie sa cresti. mai e hamer mt2.
....si sunt multe da cautale si tu pe youtube.

| Mafiotu_robert_1987 a răspuns:

Http://www.metin2wars.ro/index.php?s=acasa este tare sv intra si tu rate EXP. 1000X YANG. 1000 DROP. 1000X HAI INTRA SI TU ESTE TARE SV

| OnPvP a răspuns:

Buna tuturor va prezint un server foarte frumos. Sper sa va placa.
Este un server pvm-pvp rate 800% Hostat de Flexi-Media.ro
Serverul nu are probleme. Fara lag, fara hakeri, fara buguri,
arme, armuri noi, staff foarte de trba mai mereu online.
Armele si armurile se evolueaza pana la lvl 110.Lvl max 127.
Site: http://metin2.truegaming.ro
Va astept pe aces server minunat. Sper sa va placa merita incercat.
Va multumesc.Pentru probleme intrebari add: vasy999_adrian@yahoo.com

| vcatalin25 a răspuns:

Tdl mt2 mt2 pvp gm mode silent mt2 funda?

| MetinMaster a răspuns:

Paai pe hammer daca vr sa fii bun trebuie sa faci itm pentru caracteru tau daca ai itm nu-ti mai trebuie pv

| Banciu_Horatiu_1996 a răspuns:

Nu intrati pe hammer e plin de modati

| bbboy69 a răspuns:

Uite un server nou romanesc PVM-PVP Metin2Only http://www.metin2only.eu si prezentarea pe youtube https://www.youtube.com/watch?v=GhKOVXu5nPU care sunt interesati ii asteptam sa populam serverul si sa ne distram

| picolo_3148 a răspuns:

Pai...hammmer mt2 te duci la tiffani iti da lvl 93 apoi te duci iar la ea si apesi de mai multe ori te da lvl 127.tot ce vrei la magazin toate armele care exista tot legendare, epice poti sa iti faci skiluri P deodata tot la tiffani si grad cavaleressc...si e de PVP

| TooSexy a răspuns (pentru picolo_3148):

Cred ca nu ai jucat hammer in viata ta.te da llv 254 te duci la un NPC si iti iei lvl GRAD, P ce vrei...si totul costa 1 yang...si u ai 2kkk

| marihuana a răspuns (pentru TooSexy):

Mie imi zice ca nu se poate conecta la server, ce sa fac? Te rog ajuta-ma.

| TooSexy a răspuns (pentru marihuana):

Uite site..http://www.hammerm2.com/

| dancors a răspuns (pentru picolo_3148):

Ba nu mai e asa ai tot la magazin si te da lv 254 si dupa te duci la tiffany si te fac maxim adica 255

| SmokeHD a răspuns:

Va salut pe totibig grin....am eu cateva server sper sa-ti placa, iti dau doar numele:Valmondial metin2, MageMt2, Lunarisonline, metin2rospeed.ro,orientalmt2,Epicmt2,hammermt2, as da si svr meu dar din pacate s-a inchissad distractie placutatongue

| Zayu_Ionuk_1995 a răspuns:

Care ma ajuta sa fac un server metin2 hamachi plss dau gm si pot face rost de playeri cati vreti doar sa imi fac un server. id:ionuk_zayu va rog dupa va platesc daca merge bine

| Daniel_Nitulescu_1988 a răspuns:

Aici aveti un switchbot versiunea 4 testat pentru servere private, merge aproape pe toate serverele.
Testat si perfect functionabil
Link Download: http://www.multiupload.nl/TPWD8A8HED
La mine il detecteaza antivirusu ca virus, dar nu este, dupa cum bine stiti cu totii
la unii nul detecteaza, deci ca sa aveti o buna functionare dezactivati antivirusu 2 minute, spor la treaba.

| Cristy37 a răspuns:

Man la unele servere nu iti da 99 dar eu iti recomand Metin2 Handless te da lvl 1 dar cresti super repede pana la lvl 60 stai acolo la amzone lvl max 250
http://www.metin2hs.com/

| Home a răspuns:

Intra pe http://feelmetin2.ruls.ro/ cel mai tare server de metin intalnit vreodata

| marmota31 a răspuns:

Mai merge Hammer Mt2?

| DanielCelCeRspCorect a răspuns:

Joaca mt2 ioneys e un server pvp si pvm cu toate armele si armurile cu piatra curcubeu, pietre +9 si vreo 5 mape noi

| DanielCelCeRspCorect a răspuns:

Jucati mt2 yoneis este un sv pvp si pvm cu pietre de toate felurile+9, cu piatra curcubeu si cu toate amele si armurile noi.Intra si vezi.

| SpunemiVasilica a răspuns:

Auzi joacate Metin2 HotStyle
are ratele 3000 la totare mape noi si aici e siteul http://www.hotstylemt2.ro/
distractie placuta

| SomeRandomDude a răspuns (pentru SpunemiVasilica):

Hotstyle e un server de n00bi eu am primit demote+mute+ minus grad ca am injurat e jegos metinu

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns (pentru SpunemiVasilica):

E super tare l-am mai jucat inainte e foarte tarewinking vil recomand

| AleksuThau a răspuns:

Uitati cateva metine private pvp. Metin2Apollo,Metin2Light,Metin2Smile,Metin2Xperiment,Metin2Osiris,Metin2Hammer... Inercati daca va place Dati Fundahappy

| Dany_Dumy_1996 a răspuns:

Nume Server:Metin2 Amazon Classic Server PVM-PVP
Server Status: Online 24/24 [DEDICAT]
MC / IP: Client propriu[/i]

Rate: PVM-PVP
Experienta: 300%
Yang:300%
Obiecte: 300% [pica foarte bine iteme]
Fierar: pana la +6 100% apoi scade.
Timp Online: 24/24 [DEDICAT]

Buguri rezolvate: Toate. Daca se gasesc va rugam sa raportati
Regat recomandat: Toate.

Forum: Nu avem inca.
Site: http://www.metin2amazon.info/
Client & Luncher: http://www.metin2amazon.info/index.php? s=download[download][/download]

Video: http://www.youtube.com/watch?v=HLURZ2-wPdY ( Sau facut modificari la shopuri)vom reveni cu video nou.

Descriere:
* Level maxim este 99.
* Avem iteme noi, evoluarile cele clasice.
* Avem Camera de cristal si Catacomba diavolului ( The devil's Catacomb )
* Yangul cade foarte bine.
* Dropul este potrivit pentru un server pvm-pvp hard.
* Staful este foarte prietenos.
* Nu exista bonusuri 6/7.
* Nu exista iteme modate.
* ItemShop (orice server de durata are nevoie de un itemshop cât de cât. )
* Avem mounturile implementate.
* Server tradus 100% în româna.
* Se vor face eventuri cate 2-3 pe saptamana: ox, bosi, rate, metine, dragon...
* Serverul este nou deschis au fost mentenante pentru imbunatatirea serverului.
* La inceput ve-ti primi level 1 + 1kk+ iteme de level1+9,mantii,si restul.
* Bonusurile : Ca pe metin2 ro dar este incantatia mult mai mare.
* Pentru orice problema legata de metin2, donatii.add emanuel_constantin27
* Serverul este nou-deschis

Poze: [NPC-URI]
Negustor Arme
Imagine

Negustor Armuri
Imagine

Magazin General
Imagine

Iteme upgrade fara+
Imagine

Iteme upgrade cu +
Imagine

Negustor pietre
Imagine

Magazin de diverse
Imagine

Fantoma Suflet Sura [NPC]
Imagine

Magazin finisaje
Imagine

Evolutii iteme :
[ARMURI]
Imagine

[ARME, PUMNALE, ARCURI]

Imagine

[Bun venit Metin2amazon]
Imagine

[EVENT OX]

Imagine

[EVENT]

Imagine

[V3, V4]Vaduva neagra, Camera de cristal, vrajitoarea de gheata (Implementate)

Imagine

| Tudor_Dragos_1997 a răspuns:

Metin2 PvP e cel mai tare mt da nu imi mere sa ma conectez prima oara a mers si acum scrie nu te poti conecta si imi merge un pic ajutati-ma va rog sad

| k1dcraZy a răspuns:

Osiris mt2 funny e super funda?

| edi44 a răspuns:

Dati-mi si mie exemple de servere metin2 pvp cu mc (daca se poate sa aiba lvl 127 la incepit)dar nu neaparat dau 2 funde happywinking

| Robert_Covaci_1997 a răspuns:

Dracu apr nici unu dintre astea nu-s pvp apr toate is pvmstraight face
tdl si hammar ces pvp astea lalte

| Gramada_Ionutzz_1990 a răspuns:

Salut daca vrei joaca Metin2Mage e cel mai tare faci lvl 250 intr-o zi faci 200kkk nu e gluma eu am facut Bafta la jucat!

| 50vladut50 a răspuns:

Iti recondam mt2 pvp gm mode, mt2 light, mt2 hammer, mt2 attcom asta-i pagina : http://metin2attcom.0fees.net/acasa.html. FUNDA! Pa!

| daniamrian33 a răspuns:

Salut,
Incearca Metin2Regal,e misto am lv max 25o, itm noi, rate 1ooo, si e misto ce sa zic, FUNDA!

| costisimarian a răspuns:

Metin2 Hammer.