| LucyxD a întrebat:

Dati-mi niste ideei de nume pentru imvu :*. sau usernamebatting eyelashes. dar sa nu contina numele meu [lucy]. dau fundita si vot la cele mai interesante si la cele mai multebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| R3V0 a răspuns:

Kaddy,Smokey,Joker,ZoOoZ,ZoOoM,Randy,Darky,BlackBeauty,PufarinaUcigasalaughing,SpeedoKill,B0o0M,ZwZw,TraficantDeDmg,DarkLemon...ai la greu. sper sa iti placa (n-am stiut la ce te`ai referit dar mna. hai sa fie, am pus nume

| EoOiLdY a răspuns:

Pai kidutzaxX EoO si pui numele tau. caramele, ceapa verdelaughing biscuite cu cocolata funda?

| MasterLockerix a răspuns:

MasterRockarita7