| robertzica a întrebat:

Dati-mi niste servere frumoase de san andreas multyplayer roleplay sa fie cu scoala de conducere dar sa fie gratis, sa iti dea la inceput lvl 3-6 ceva de genu asta sa iti dea bani vreo 2.5kk cam asa sa fie serverul mersi ca mati ascultat la intrebare.

PS: Vreau sa precizati ..Stats"

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Http://www.game-monitor.com/GameSearch/sa-mp/San_Andreas_Multiplayer.html cauta aici ca sigur o sa gasesti ceva ce o sa iti placa.

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Nu are cum sa ti dea atatastraight face nimeni nu ar da doar lv 2\3 si banii 5kstraight face

| robertzica explică:

Ba robert037 am rugat aici sa raspundeti cu un raspuns nu cu o. corectare! Totusi mersi pentru TudyCFR noroc in continuare