| andreygrecu a întrebat:

Dati-mi si mie link de la trade hack mt2 va rooggg! dau vot+fundita la cel care imi merge!

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Distrusii ca tine distrug jocurile online cu hackuri sau bot.peste tot vad numai arabi s au egipteni(serios...astia ar trebui vanatii si omorati pana la ultimul)care stiu numai sa hackeze si sa distruga contul altuia care s-a chinuit sa se bazeze...si pnt ce sa se bazeze? sa vina un handicapat sa il fure contul la care a muncit sau a bagat bani reali sau sa faca level si bani repede cu bot sau hack(hack e cazul tau)? Mereu in conquer cand vad ca eu stau ca tampitu si omor monstrii ore in sir pnt iteme si ala care nici nu e mai PC sta, se relaxeaza ca ia iteme fara osteneala, ca na! are CoFarmer-ul si omoara tot de pe ecran in mai putin de 2 secunde.sau dupa ce m-am chinuit 2 ani sa fac contul ma hackat un tampit.noroc ca am avut informatiile de securitate la cont si l-am luat inapoi.Si sti ce e culmea? ca sa hackeze intr-un joc unii infesteaza PC-uri si sparg pass de mess! Mereu va vad cum folositi hack-uri bootati sau hackati si imi zic: ba sa ales praful de jocurile online! Care e de acord?

| andreygrecu explică:

SamSon ii trebuie cumva vreun injector?

| andreygrecu explică:

Sper ca nu are virusi ca nu iti mai dau fundita

| Nazy a răspuns:

Shadow100 are dreptate : ascultatil!

| Ilie_Cosmin_1990 a răspuns:

Shadow pentru ca tu esti prost si nu sti nu inseamna ca trebuie sa te iei de altii, ai atatea posibilitati dc sa nu incerci eu am obtinut multe si nu prin munca grea sa stau ca prostu sa bat la mobi in nestire daca ai auzit de level bot pleci de la pc il lasi si cresti singur straight face