| BarBateLuL a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri care sa le pot descarca usor pe pc si apoi sa le trimit prin bluetooth pe telefon. Am samsung S5230. Sa mearga pe telefon fara internet. Adica nu am internet pe telefon si as vrea sa mearga jocurile fara internet. Sa mearga ca si cum nu as avea internet. Dau funda pentru raspunsuri cat mai rapide. Lasati mai multe jocuri daca se poate. Merge si unul dar pentru mai multe dau funda sigur big grin.

1 răspuns:
| Eookatha a răspuns:

Uite aici gasesti jocuri cate vrei :)
Si eu am telefon din asta...si imi place tare mult cum merg jocurile :D
http://games.mob.org/game/angry_birds_sspace_mod.html
Aici gasesti jocuri o gramadaaa!

Funditzzaaa? :)