| Smile19 a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de fata pentru counter-strike.Numele meu este Anna daca va ajuta cu ceva, dar nu vreau nume de genultonguerintesa, Anutza Dragutza, Pisicutza etc.

P. S: Numele sa nu contina cuvinte vulgare deoarece, counter-ul nu accepta astfel de cuvinte. Multumesc anticipat :* dau funa pentru cele mai bune si folositoare raspunsuri :X

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Pufuletz, scufita rosie, bombonica, zana maseluta, dulceata, waterdrop, zambilici, asasina, killeritza, babutza, batranica...

2 răspunsuri:
| EdynSt a răspuns:

Annytzica

| calmarul234 a răspuns:

Te rog swpunemi si mie ce counter joci?