| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de samp dar va rog numi dat de rpg rp sau wipe pls de stunt unde pot fi admin dau fundda.

Răspuns Câştigător
| razvan5981 a răspuns:

Intra pe skyzone ca este al 2-lea sv de samp in Romania iar adresa este 188.241.63.191: 7777

44 răspunsuri:
| Cernat_George_1998 a răspuns:

Man intra pe Romania Mega Stunt
ID:95.64.14.154

| Si_Atâât_Gaby_1993 a răspuns:

Intrati pe asta 46.102.14.59:7777 este super tare de da de la lv 2.
Se cauta asistenti si lideri intrati!
Inca nu este hostat dar o sa-l hostam cu ajutorul vostru nu mai asteptati!

| Si_Atâât_Gaby_1993 a răspuns:

HostName: [0.3x]Samp.Lunetistii.Ro - The GodFather [0.3x]
Address: samp.lunetistii.ro:7777
Players: 8 / 50
Ping: 26
Mode: Godfather © Lunetistii.Ro
Map: San Andreas

Haideti, level 4 la toti + masina + 2 arme infinite

| Jockerul2314 a răspuns:

Iti dau serverul meu va rog intrati aici e de hamachi 25.146.81.21 hamachi creativestunt si stuntcreative pass amunddoua 123 server deschis cat timp stau eu la pc

| Chio0 a răspuns:

Vreti un server de samp unde sa va apucati serios? Avem un server nou de 4 zile unde ai sanse la Lider/Helper! Este si o comunitate noua pe care vrem sa o ridicam!

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

Stiu ca vedeti slot de 50! Dar daca o sa ne strangem minim 40 schimbam Hostul pe 100 sau si mai mult daca e nevoie! Asteptam playeri serios si activi pentru ridicarea serverului si al comunitatii!
cum v-am mai zis avem si Server de Counter Strike si Metin2.

http://moguliisite.4rumer.net/t4116-server-nou-rpg-bm-zone#4140

http://oradea-cs.justgoo.com/f13-reclama-server-cs-samp

| Chio0 a răspuns:

Vreti un server de samp unde sa va apucati serios? Avem un server nou de 4 zile unde ai sanse la Lider/Helper! Este si o comunitate noua pe care vrem sa o ridicam!

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

Stiu ca vedeti slot de 50! Dar daca o sa ne strangem minim 40 schimbam Hostul pe 100 sau si mai mult daca e nevoie! Asteptam playeri serios si activi pentru ridicarea serverului si al comunitatii!
cum v-am mai zis avem si Server de Counter Strike si Metin2.

| Chio0 a răspuns:

HostName: BM-Zone:SA:MP Server [0.3e]Ora 21:00 lv up + 200k
Address: bmzone.zapto.org:7777
Players: ** / 50
Ping: 11
Mode: *BM-Zone*RPG*
Map: San Andreas

| FrancuBogdan a răspuns:

HostName: ProNion: The GF | 1 MAI - 1 An de SA-MP - LVL UP
Address: 93.119.26.207:7777
Players: 142 / 300
Ping: 24
Mode: ProNion GF
Map: San Andreas
Uite aici sv calumea nu uita sa intri pe 1 mai!

| Gligor_Flavius_1995 a răspuns:

HostName: Romania Super Evolution • [» Let's play! «] •
Address: 176.222.64.49:7777
Players: 21 / 50
Ping: 4
Mode: • Romanian Server V4 •
Map: San Andreas

Daca o sa fi activ vei primi admin, si te poti inregistra pe forum www.rsesamp.forumz.ro Poate vei fi unul dintre noi, comunitatea -RSE- ai sanse mari sa primesti Moderator pe forum.

| Sorin_Pustiu_1999 a răspuns:

Cautam Lideri/2helperi Ip:188.241.14.97:7777

| TheHyro a răspuns:

HostName: Roleplay.HostPlay.Eu e pentru versiounea samp 0.3x
Address: 188.241.14.121:7777
Players: xx / 300
Ping: 37
Mode: PG:RP v4.6
Map: Los Santos

| Buzz_Buzz_1999 a răspuns:

HostName: [0.3z]Super-Gaming RPG-15 Online mega event!
Address: 89.39.13.102:7777
Players: 18 / 50
Ping: 94
Mode: Super-Gaming RPG v1.0
Map: San Andreas

CEL MAI TARE SV DIN ROMANIA
CAUTAM STAFF, LIDERI, HELPERI ETC.

| DoKyo a răspuns:

RPG.VibePlay.ro:7777 Intra si tu! Dam admini/helper/lider! cel mai tare server