| florentinutzamea a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri pentru telefon,pentru jocuri, muzica, teme.

2 răspunsuri:
| RandomGirl a răspuns:

Cel mai bun site dupa parerea mea este zedge.com, acolo iti faci un cont, iti alegi modelul de telefon care il ai si poti gasi tot ce iti doresti, de obicei daca nu gasesti aplicatiile care le cauti pe zedge atunci inseamna ca telefonul tau nu le suporta

| RandomGirl a răspuns:

Iar legat de muzica, poti downloada muzica de peste tot, doar scrie pe google ce melodie cauti si alege un site de unde sa o downloadezi, apoi o poti pune pe tel.