| s2god a întrebat:

Dati-mi si mie un cont de lvl mare la orice metin care il stiti.
Funda +vot.

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

Controlati-va si voi daca nu aveti ceva inteligent de spuswinking Nu va pune nimeni sa-i dati conturi si faptul ca cere nu va da voua dreptul sa va dati aiurea cu parerea.

3 răspunsuri:
| FuckOff a răspuns:

Inapt ca nu e in stare sa`si faca propriu lui acont, si coca pentru ca exista mii de alte jocuri MMORPG, da`l jaoca pe asta ca celelalte sunt in engleza si na. Romania.,+ cersitu` + avataru de gay, i`ai sarit in ajutor pentru funda sau datorita proverbului" cine se aseamana se aduna" =)?

| cristi1212 a răspuns:

Ma pis pe ea de funda. Ideea e ca nu poti sa te trezesti tu sa judeci si sa jignesti in stanga si in dreapta pentru ca nu-ti place ce joc joaca sau nu-ti place avatarul lui. Crezi ca avatarul tau e mai smecher? Esti o fetita de 14 ani care se beleste toata ziua ochii la anime-uri si se da emo si vii sa faci pe smechera aici. Si cealalta panarama better blabla, tie nu ti-am spus nimic. Daca vreti sa incepem sa ne injuram pe aici credeti-ma ca o sa va fac sa plangetihappy ca tot sunteti voi asa tari in gura si va dati cu parerea in stanga si in dreapta

| BetterThanDrugs a răspuns:

Bai da esti chiar tupeist sa stiistraight face
Cine pnm'sta sa iti deaa tie conturi si cu lvl marelaughing doar pentru ca oferi o amarata de fundastraight face
Pune mana si joacaa daca vrei sa ai lvl marewinkingNu mai cersi conturiwinking