| BuGaTy a întrebat:

Dati-mi si mie un server de samp cu admin gratis de level 4 cine imi da dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| McXeroLm a răspuns:

• Istoric Server

S-a infiintat pe 29.04. 2011 cu gandul de a crea o comunitate sa ma joc cu prietenii mei. La inceput eram in jur de 5-10 jucatori pe serverul de Sa:Mp insa dupa primele 2 luni serverul a inceput sa urce la 30-40 jucatori si am reusit cu ajutorul vostru sa detinem recordul de 100 jucatori Online. In momentul de fata sunt in jur de 30-40 jucatori constant si speram cu totii sa ajungem cat mai sus si sa facem ceva cat mai insemnat in lumea gamingului, sa deschidem cat mai multe servere si sa le populam cu jucatori seriosi. Va uram Bun Venit si o sedere cat mai placuta pe POWER-GAMING COMMUNITY

• Server Stats

HostName: SaMp.Power-Gaming.Ro | Iasi RolePlay Server
Address: 91.233.106.154 SAU samp.power-gaming.ro
Players: x / 200
Ping: 16
Mode: PG RPG v1.8
Map: Los Santos

• Factiuni

1). Los Santos Police Departament
2). F.B.I Agency
3). National Guard
4). Medics and Fireman
5). Nuestra Familia
6). The Japanesse Mafia
7). News Reporter
8). Hitman Agency
9). School Instructor
10). EastSide Bloods
11). WestSide Crips
12). NorthSide14
13). SouthSide13

• Joburi Secundare

1). Detective
2). Lawyer
3). Whore
4). Drugs Dealer
5). Car Jacker
6). PaperBoy
7). Car Mechanic
8). BodyGuard
9). Arms Dealer
10). Car Dealer
11). Bus Driver
12). Taxi Driver
13). Maturator
14). Fermier

• De ce Power-Gaming?

1). Servere UpTime 99, 9%
2). Codurile sunt interzise
3). Membrii staffului isi fac datoria cat mai bine posibil si sunt corecti
4). Regulamentul e pe primul loc
5). Jucatorii comunitatii sunt maturi, asa incat ai cu cine sa discuti
6). Se tin cont de opiniile jucatorilor
7). Support 24/7
8). Orice problema se rezolva in maximum 24 ore
9). Experienta acumulata dealungul timpului in domeniul gamingului se reflecta asupra calitatii serverelor
10). UpDate-uri saptamanale
11). Prieteni noi

• Alte Detalii:

» Primiti Level 2 de start
» Primiti 100.000$ de start
» Avem peste 20 de Masini Personale
» Avem peste 30 Case
» Avem peste 15 Business-uri
» Toate intrarile apeleaza la tastele [F] sau [Enter]
» Serverul este deschis doar in orasul numit Los Santos
» Orice intrare/iesire intr-un interior este insotita de un Pickup + un 3DText Label
» Jucatorii pot face imprumut la banca si li se extrage la fiecare payday o suma sau pot achita total sau partial
» Avem 19 NPC-uri pe Server, 4 AutoBuse si 15 in magazine ( GunShop, SexShop, 24/7, etc... )
» Avem un Sistem de Rival War ( Bataie pe Teritorii ) intre Gangurile / Mafiile Rivale
» Banul se da pe Zile sau Permanent si expira Automat ( in caz ca e pe zile )
» Fiecare factiune are Spawn Principal ( HQ ), Spawn Secundar, Sala de Antrenamente.
» Pe Server nu ve-ti gasi BUGURI. Ce este important, nu se pot produce bani din buguri, economia fiind foarte buna
» Va puteti imbraca din Magazinele de Haine ( Binco ) sau ZIPP-ul din MALL cu BANDANE, OCHELARI, SEPCI
» Va puteti TUNDE la FRIZERIE
» La masini puteti pune NEOANE, RIDICA CAPOTA, RIDICA PORTBAGAJ-ul, APRINDE FARURILE
» Puteti depozita ARME sau ARMURA in PortBagaj-ul masinii
» Membrii Gang-urilor sau Mafiilor pot depozita in HQ Droguri sau Materiale
» Puteti arunca armele pe jos, astfel incat ceilalti jucatori sa le vada si sa le poata lua
» FOARTE MULTE chestii pe care nu le-ati vazut pana acum in SA:MP si care va vor impresiona PLACUT.
» GameMode-ul o sa va lase o impresie foarte placuta

Asta este un server serios, te sfatuiesc sa intrii.

2 răspunsuri:
| YoBinder a răspuns:

Samp.theonecs.ro este un server de godfather aveti sansa la helper daca aduceti playeri si daca intrati spuneti ca va adus Sonofhell!

| Simon_Daniel_1995 a răspuns:

Dati-mi si mie un server de samp cu admin free si masini personale... Ca as vrea sa ma joc asa la prosteala