| k1dutzz a întrebat:

Dati-mi sitele si numele unui metin care de exemplu in 3-4 zile sa faci debea lv 50-60 cum a fost metin2Rp care s-a inchis. Dar sa nu fie metin2 Fun sau Arena! Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Bocanila a răspuns:

Man uite toate sugestiile
1.te da lvl hammermt2 server pvp te da 254 faci la tifanyy 255
2. oriental mt2 server pvm detalii:faci lvl 99 in 2 zile 60
3.metin2 Tim te da lvl 1 faci in 3 ore lvl 60
4.metin2 ro -nu til sugerez faci leevel foarte greu
5.metin2 mania-tot ce pot s-ti spun e ca, cresti extraordinar de bine
6.metin2 united-cresti foarte repede te da lvl 33
7.metin2 tdl-preferatul meu te da lvl 1 dar cresti super repede poti sa te transformi in moobi iei 500k la un caine in mapa noua primesti cate 56kk la un monstru o otravita 300kk este super!

Cam asa zic eu man sper ca te-am ajutat! bafta! Funda plzz:X