| JeleUUU a întrebat:

Dati-mi un metin tare...cu rate mari si iteme noi si ceva playeri

3 răspunsuri:
| LoveDubstep33 a răspuns:

Bună seara.
Sunt mai multe metine tari, eu o să ți le dau pe cele care le știu :d
hellwordmt2
extrememt2
empiremt2
mondialmt2
Cam atât știu eu. Astea au rate 500+, sper să te ajute. Fundiță? puppy dog eyes

| JeleUUU explică (pentru LoveDubstep33):

Asa nu ma pot hotari...eu vreau doar unu cu rate mari, iteme noi si ceva playeri tongue

| PaulAlexandru2013 a răspuns (pentru JeleUUU):

Cel mai tare e modial eu am cont lvl 127 de la 127 cresti super greu dar e super am set war full ti-as da contul dar nul mai stiu daca e al antreb pe varmiu care e si til dau ok happy Ajutama cu last of chaos tiam lasat mesaj