| luci14luci a întrebat:

Mai exista servere de metin all gm mode? daca da vreau si eu site...
Sau cine imi recomanda un sv frumos...rate mari multe iteme noi multi playeri...

Răspuns Câştigător
| darkmihai a răspuns:

Ar fi metin2 dinamik sau metin2gx la dinamik iti cere 2 euro

2 răspunsuri:
| luci14luci explică:

Gx este de romani dar ratele nu sunt destul...de la 90 iti vine rauuuu

| post4you a răspuns:

Joaca pe Dinamik sunt ratele de 300 % exp 500 % yang 500 % drop
Cele mai noi iteme care exista!
Singura problema e ca trebuie sa dai 2 euro de pe mobil fie Vodafone fie cosmote sau Orange ca sa iti faci cont!
Dar jocul e foarte fain!