| FlorinSalamNr1 a întrebat:

DAti-mi va rog un server de minecraft 1.5.2 facut de voi unu sa fie simplu fara loc de spawn mare si sa nu fie multi jucatori doar cativa sa fie unu simplu cum era serverul lui profetu atunci cand au facut clipurile echipa popaia vs echipa mafios daca ati vazut! Dau funda+vot!

1 răspuns:
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Salut! Poftim aici un server pe care intra putini playeri si are un spawn mititel si cateva warpuri: 81.196.79.161
Serverul va avea un forum: http://hackersgame.yuku.com/
Cautam si echipa.
Numarul maxim de playeri este 20.
Din pacate serverul nu sta pornit mereu, uneori este inchis, dar este deschis aproape in fiecare zi de la pranz spre seara si uneori dimineata pe la 9-10.
Sper sa iti placa!