| anonim_4396 a întrebat:

Dati niste jocuri online ...va rog... ca nu prea gasesc! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Cele mai multe jocuri online sunt pe www.mmosite.com
incearca http://unlimitedgamersspot.blogspot.com pentru versiunea in romana;)

8 răspunsuri:
| dragutza98 a răspuns:

De care?
site-uri in retea sau
site-uri de jocurri?

| albertoleos99 a răspuns:

Triburile,grepolis,west,gamezone,farmerama,vampiri vs varcolaci, metin2, 4story,dragon9, leaugue of legends, fotball superstars, sunt multe...

| Knasty a răspuns:

Stiu decat Metin2

| Knasty a răspuns:

Si eu sunt cam prost la cap aam 10 ani si nu stiu cum dau funda sad va dau daca imi ziceti cum sad

| Knasty a răspuns:

Ste-uri de jocuri

| Kiana a răspuns:

Salut.Clubpenguin.com Imvu si mai intra pe shockwave.com sunt jocuri de tot felul online si multiplayer.Imi dai terog funda?

| Kiana a răspuns:

Pai Gta 4 Mafia 2 toate NFS>>Need For Speed

| MariaPisica a răspuns:

Ourworld,panfu,club penguin, pandanda, metin.Guild wars online doar trebuie sa ti-l cumperi de l-a magazin. Altcumva nu merge.Nu e mult pretul. Are mai multe campanii.E super iti faci caracter si tot felul. Iti cumperi armuri si exista guilda adica breazla. Sper ca te-am ajutat.Noroc in continuare! Pa pa!